::Workshop děti::

Zásobu zkušeností se snažím předávat díky workshopům, které v okolí pravidelně mívám. Nabídku neustále rozšiřuji podle poptávky. Zejména workshopy pro děti, které vymýšlím pro školky podle potřebných témat. Pokud byste měli zájem o nějaký workshop a zrovna v okolí není, neváhejte mne kontaktovat. Pro školky od 40 Kč za dítě při minimálním počtu 15 dětí. Délka programu je 30-45 minut a v ceně je veškerý materiál.

Workshopy pro děti, které nabízím: Origami * Textilní ovoce * Papíroví andílci * Razítkový betlém * Slané těsto * Pohlednice * Visačky a záložky * Tři prasátka * Papírové sovy * Tisk na textil


Origami: Workshop je vhodný spíše pro děti prvního stupně. Vyzkouší si během práce s papírem svoji zručnost i trpělivost. Vyrobí funkční hračky.

Textilní ovoce: Díky předem připraveným korpusům děti samy vyrobí ovoce. Vyzkouší si práci s jehlou a nití.

Papíroví andílci: Ideální workshop pro malé děti. Předem připravené komponenty slepí a vybarví.

Razítkový betlém: Velice navštěvovaný workshop v předvánoční době. Díky razítkům si děti vyrobí vlastní betlém. Díky variabilitě technik lze připravit pro děti ze školky i prvního stupně.

Slané těsto:Z připravených báboviček si děti vyrobí jednoduchý tematický zápich.

Pohlednice: Vyrobí si vlastní pohlednici, kterou mohou odeslat rodičům, jako vzpomínku na návštěvu Broumova. Vyzkouší si práci s papírem, tisk a kolorování.

Visačky a záložky: Děti si vyrobí záložku do knížky či visačku na dárek. Pracovat budou s temperami a razítky. Naučí se míchat barvy či používat potraviny k barvení papíru.

Tři prasátka: Děti si samy vyrobí pohádkovou knížku O třech prasátkách. Při čtení pohádky samy ilustrují knížku, kterou si posléze vybarví a odnesou domů. Starší si ji mohou samy svázat.

Papírové sovy: Děti si samy vyrobí dekoraci. K výrobě použijí recyklované materiály. Naučí se zpracovávat materiál, který by skončil v odpadkovém koši. Ostatní dílky si samy natisknou a nalepí.

Tisk na textil: Děti si potiskají vlastní, nebo připravený textilní materiál. Cena se zde pak odvíjí od objednaného materiálu.


Copyright © 2015 lucishka - atelierbarvinek@seznam.cz