::Workshop dospělí::

Na svých workshopech se snažím využívat levné a dostupné materiály, abyste v tvorbě mohli pokračovat i doma. Pokud byste měli zájem o nějaký workshop a zrovna v okolí není, neváhejte mne kontaktovat. Po domluvě můžu udělat workshop pro jakýkoliv kolektiv v počtu 6-15 lidí. Ideální dárek třeba pro kolektiv zaměstnankyň. Cena se pohybuje mezi 60 - 100 Kč za osobu, podle materiálu. Pravidelné workshopy mám každý druhý čtvrtek v měsíci od 17.30 v Pellyho domech v Polici nad Metují

Workshopy pro dospělé, které nabízím: Drátované hvězdy * Drátované šperky * Dutinky * Knižní vazba * Kanzaši * Leptání skla * Moosgumy * Nešitý patchwork * Origami betlém * Origami 1 * Origami 2 * Origami 3 * Origami 4 * Papírové listy * Pedig * Plstění * Quilling * Ubrousková technika * Vánoční visačky * Visačky * Levandulové paličky * Loutky * Tisk na textil * Twistart

Drátování: Černému drátování se věnuje stále více lidí. Mé drátování opět tíhne k drobnější šperkařině. Nabízím workshopy, při kterých budeme používat měděné či osteofixové drátky s využitím korálků.

Drátováné hvězdy

Drátované šperky

Dutinky: Přestože jde doba kupředu a vyvíjejí se stále nové a nové techniky, občas se zapomíná na ty staré. Jednou z nich je tkaní dutinek na špulkách.

Knižní vazba: U papíru ještě chvíli zůstaneme. Vlastní knížka od maminky nebo svázané dětské kresby bude určitě originální dárek pro dítě jakéhokoliv věku.

Kanzaši: Kanzaši pro mne představuje spojení origami a textilu. Vyrobíte si jednoduché květonové ozdoby a brože.

Leptání skla: Šperky lze zdobit i leptáním.

Náušnice z moosgumy: Pěnovou hmotu lze využít nejen na výrobu razítek, ale i ke šperkům.

Nešitý patchwork: Během pravidelných tvořivých čtvrtků jsme si vyzkoušeli i nešitý patchwork.

Origami betlém:

Origami: I tradiční japonskou technika origami lze využít při výrobě šperků. Přestože se jedná o šperky z papíru, díky dostatečnému přelakování jsou šperky pevné, lehké a odolné. Z nepřeberného množství skladů jsem vybrala několik, které jsme rozdělila do více workshopů. Jedná se sklady jednoduché, ještě se nestalo, že by je někdo nesložil.

Origami 2

Origami 3

Origami 4

Papírové listy

Pedig

Plstění: V současnosti velmi oblíbená technika. My začneme pěkně pomalu a od začátku. Vyzkoušíme si plstění za sucha i za mokra. Vhodné pro začátečníky.

Quilling: I z proužků papíru jsou tvořit šperky či visačky na dárky.

Ubrousková technika

Uzlování: Uzlování je stará technika, která se dá využít od drobných dekorací až po rohožku.

Vánoční visačky

Visačky

Levandulové paličky: Sezónní záležitostí je výroba voňavé dekorace.

Loutky: Výroba loutky je zdlouhavá. Na její výrobu by bylo potřeba několik workshopů. Ale určitě si je můžete zkusit vyrobit v úterý na kroužku keramiky.

Tisk na textil

Twistart: Pomocí papírového provázku vzniknou nejen květiny, ale i šperky.


Copyright © 2015 lucishka - atelierbarvinek@seznam.cz